Üzemi munkaügyi adminisztrátor (Ukrán nyelvtudással)

A magyar tulajdonú Kerox Kft. a világ egyik vezető csaptelep-alkatrész gyártója.
Termékeinket az összes kontinens vezető csaptelep gyártói használják több, mint 20 éve.
700 fős csapattal, igényes munkakörnyezetben, a minőségi gyártás mellett elkötelezett vezetőkkel, kiszámítható munkáltatóként keressük jövőbeli munkatársainkat.

Sóskúti Ipari Parkban található telephelyünk kerámiaüzemébe munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe, azonnali belépéssel:

ÜZEMI MUNKAÜGYI ADMINISZTRÁTOR

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • aktívan részt vesz az üzemi műszakbeosztások elkészítésében és igény szerinti módosításában
  • ismeri és alkalmazza a munkaidőkeret szabályait
  • gyűjti a dolgozók jelenléti és távolléti adatait, dokumentumait, folyamatosan kommunikál az üzemi vezetőkkel, dolgozókkal és a Munkaügyi csoporttal
  • heti, havi statisztikákat, elemzéseket készít az üzem és a vállalat vezetése számára az üzemi jelen- és távollétek adataiból
  • új dolgozók be- illetve kilépésekkel kapcsolatos teljeskörű ügyintézés
  • dolgozók munkába járásának igény szerinti szervezése, tervezése
  • naprakészen tartja a dolgozók munkaidő nyilvántartását, rendszerbe rögzíti az adatokat
  • szervezi a dolgozók előírt alkalmassági vizsgálatait, rögzíti a rendszerbe
  • szervezi az arra kötelezett munkakörökben dolgozók részére a törvény által előírt képzéseken való részvételt
  • a dolgozók éves/havi oktatási tervének készítésében, szervezésében aktívan részt vesz
  • egyéb segéd-eszközök (pl.: irodaszer) rendelése, nyomon követése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • minimum középfokú gazdasági végzettség
  • bér-, tb-, munkaügyi ügyintézői végzettség előny
  • Ms Office alkalmazások gyakorlott felhasználói szintű ismerete, kezelése
  • magabiztos ukrán nyelvismeret

  • határozott, nem befolyásolható személyiség
  • kiváló kommunikációs készség
  • kiváló szervezőkészség
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó érdekérvényesítő-készség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Egy, a világpiacon vezető szerepet betöltő nagyvállalat biztonságos háttere
  • Piacképes juttatás

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
2038, SÓSKÚT KEROX utca 1. – Sóskúti Ipari Park
(Budapest Etele térről a 724-es Volán busszal kb. 20-25 perc. A busz a gyárkapuban áll meg.)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fizetési igényével kiegészített fényképes szakmai önéletrajzát küldje el számunkra.

Sóskút, 2038 Magyarország
Budapest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 2020-03-15