Üzemi minőségellenőr (Cegléd) (2919)

Országos lefedettséggel rendelkező, több, mint félszázados múlttal bíró, állami tulajdonban lévő, könnyűipari tevékenységet végző, Magyarország legnagyobb megváltozott munkaképességűeket foglalkoztató vállalatai

Üzemi minőségellenőr pozícióba munkatársat keresnek 4 órás részmunkaidőben.

Főbb feladatok, munkák:

  • vegyesipari termékek gyártásközi-, és végellenőrzése, a késztermékeket a fennálló rendelkezések és szabályok szerint minősíti és osztályozza
  • hibás termékek kiemelése a gyártásból és a javításra visszadobott hibás termékek javítása
  • a keletkezett selejt termékek kezelésének felügyelete
  • a termékek gyártása során észlelt hibák jelzése a vezetőnek vagy a közvetlen felettesnek
  • dokumentációk vezetése, elvégzett műveletek rögzítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • alapfokú iskolai végzettség
  • alap szintű számítógépes ismeret
  • jó megfigyelőképesség, precíz, igényes munkavégzés
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • megváltozott munkaképesség

Előnyök:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Biztos céges hátteret, erős szervezeti alapokat, hosszú távú perspektívát, rugalmas hozzáállást.

Megváltozott munkaképességűek jelentkezését várják!

Cegléd
Full time

Published on 22.07.2021