Üzemi adminisztrátor

Az Adecco autóalkatrészek tervezésében és gyártásában  vezető partnere részére keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Miért érdemes megpróbálnod?

• Versenyképes jövedelmet;
• Havi bónuszt és műszak pótlékot is kapsz;
• 3 útvonalon ingyenes, céges buszjárat segíti a munkába járásod;
• Tömegközlekedés vagy saját gépkocsival történő bejáráskor támogatás jár.

Te vagy az IGAZI, ha

• Középfokú végzettséggel rendelkezel;
• Felhasználói szinten használod, ismered az Excel alkalmazást;
• Tudod vállalni a 3 műszakos munkarendet;
• Adminisztratív tapasztalattal rendelkezel termelési területen, vállalati információs rendszer ismerete előnyt jelent.

Feladatok, amikhez szükség lesz Rád:

• Üzemi adminisztráció elvégzése;
• Különféle nyilvántartások naprakész vezetése;
• Támogatni a vezetők munkáját;
• Gyártási adatokat frissíteni a vállalati információs rendszerben.

Munkavégzés helye:  Szolnok

Szolnok
Full time

Published on 16.10.2020