Üzemeltető távvezetékszerelő

munkakörbe keressük leendő kollégánkat

XIV. kerületi telephelyünkre

Feladat, amiben számítunk munkatársunkra:

  • Hőszolgáltató létesítményekben rendszeres ellenőrző, diagnosztizáló és üzemeltető tevékenység ellátása,
  • Távvezetéki szakaszolási, ürítés-töltési feladatok elvégzése, a vállalat új beruházásai, és karbantartási munkálatai során.

Ehhez szükséges, hogy legyen:

  • Középfokú végzettség (szakmunkás bizonyítvány és/vagy érettségi megléte)
  • Hasonló, műszaki-üzemeltetési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Műszaki affinitás
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent, ha van:

  • Szakmunkás bizonyítvány (fűtés, víz, gáz, csőhálózat szerelő, hegesztő, lakatos, gépszerelő)
  • Minősített hegesztő végzettsége (hegesztési eljárás 111 és/vagy 141 és/vagy 911), „C” kategóriás jogosítvány

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú biztos, tervezhető és bejelentett álláslehetőséget
  • Üzemeltetői munkakört (nem kivitelezői és nem építőipari munka!)
  • Teljesítményértékelési rendszer keretében jutalmat
  • Évi bruttó 500.000.- Ft cafeteriát
  • Céges mobiltelefont
  • Stabil nagy múltú, vállalati környezetet, változatos szakmai feladatokat
  • Családias hangulatot

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A jelentkezni a részünkre elküldött önéletrajzzal lehet.

Budapest
Pest
Full time
1 year
Secondary technical school

Published on 02.07.2020