Üzemeltető mérnök

Magyar tulajdonú, IT szolgáltatásokkal (tanácsadás, fejlesztés, infrastruktúra) foglalkozó partnerünk számára keresünk Üzemeltető mérnök munkatársat egy kiemelt projektükhöz.

Feladatok:

  • egy magas rendelkezésre állású rendszer zavartalan üzemeltetésének biztosítása,
  • a hálózat konfigurációja és felügyelete,
  • a szerződésben lefektetett pontoknak, SLA-nek való megfelelés biztosítása,
  • hibabejelentések kezelése, a felmerülő hibák minél gyorsabb elhárítása,
  • tudásbázis kialakítása az előfordult hibákról és azok megoldásairól,
  • a vállalat ügyfeleivel való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • legalább 3 éves üzemeltetői tapasztalat nemzetközi környezetben és/vagy kormányzati szektorban,
  • Windows/Linux/Unix tapasztalat,
  • SQL lekérdezésekben szerzett tapasztalat,
  • hálózati ismeretek: VPN, tűzfalak, virtuális gépek,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készségek,
  • hétvégi telefonos ügyelet vállalása,
  • aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • barátságos és szakmailag motiváló munkakörnyezet,
  • folyamatos tanulási lehetőség.

Munkavégzés helye: Budapesten, a XI. kerületben.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el számunkra önéletrajzi anyagát.

Budapest
Full time
3 - 5 years of experience

Published on 06.03.2020