Üzemeltető fűtésszerelő

munkakörbe keressük leendő kollégánkat!

Feladat, amiben számítunk munkatársunkra:

  • A Társaság hőközpontjainak üzemeltetése, ellenőrzése, hibaelhárítások diagnosztizálása
  • A beérkező lakossági bejelentések kivizsgálása (hibadiagnosztika), a szükséges beavatkozások elvégzése hőközpontokban és a fogyasztói hálózatokon
  • Szakmai tanácsadás fogyasztói hálózatok felújítása esetén, azokon megrendelésre végzett átalakítási munkák (pl. hőleadó cserék)

Ehhez szükséges, hogy legyen:

  • Fűtésszerelő szakmunkás végzettsége és/vagy OKJ-s bizonyítványa
  • „B” kategóriás jogosítványa

Amit ajánlunk:

  • Hosszú távú biztos, és bejelentett álláslehetőséget
  • Üzemeltetői-karbantartói munkakört (nem kivitelezői és nem építőipari munkakör)
  • Teljesítményértékelési rendszer keretében jutalmat
  • Évi bruttó 500.000.- Ft cafeteriát
  • Céges mobiltelefont
  • Stabil nagy múltú, vállalati környezetet, változatos szakmai feladatokat
  • Családias hangulatot

Egyéb információ:

  • Az egészség megóvása érdekében minimálisra csökkentettük a személyes találkozások számát és gyakoriságát. Ennek megfelelően alakítottuk ki az ügyeleti rendet a szakterületen.
  • Minden munkavállalónak biztosítunk maszkot.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A jelentkezni a részünkre elküldött önéletrajzzal lehet.

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 02.07.2020