Üzemeltetési vezető

Az International School of Debrecen

pozícióba munkatársat keres.

Elvárások:

  • legalább 2 év épület vagy egyéb létesítmény üzemeltetésében végzett szakmai tapasztalat;
  • felsőfokú mérnöki vagy műszaki diploma;
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • vezetői, szervezői készség;
  • önálló problémamegoldó képesség;
  • postos, becsületes munkavégzés;
  • együttműködési készség;
  • professzionális szintű számítógépes ismeretek.

Fő feladatok:

  • az iskola épületének fenntartása, üzemeltetése vezetői szinten;
  • karbantartási és hibajavítási feladatok megszervezése;
  • gépészeti berendezések karbantartásának menedzselése;
  • épületszerkezeti és villamoshálózati javítások koordinálása;
  • az egyéb üzemeltetési feladatok ellátásáról való gondoskodás: bútorjavítás, portaszolgálat, takarítás, őrzés, költözés, szállítás, lomtalanítás, stb.;
  • a tűz és munkavédelmi előírások betartásának biztosítása, a jogszabályban és szabályzatokban előírt feladatok ellátása;
  • a területet érintő beszerzések, versenyeztetések műszaki dokumentációjának előkészítése, lebonyolításban való részvétel;
  • szerződésekre vonatkozó javaslattétel, közbeszerzések esetében műszaki előkészítő munka végzése;
  • szakmai menedzsment munkájának támogatása a létesítmény potenciáljainak legoptimálisabb kihasználása érdekében.

Előny:

  • irodaházak vagy egyéb szociális épületek üzemeltetésében szerzett szakmai gyakorlat;
  • elektromérnöki vagy épületgépész mérnöki diploma.

Amit kínálunk:

  • modern nemzetközi munkakörnyezet;
  • versenyképes jövedelem;
  • változatos feladatok és kihívások;
  • hosszú távú biztos munkahely;
  • jó hangulatú, összetartó csapat;
  • családias légkör.

Munkavégzés helye:
4014 Debrecen-Pallag, Heltai Gáspár utca 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes, magyar nyelvű önéletrajzát.

International School of Debrecen
Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
2 years

Published on 28.02.2020