Üveggyártó gépkezelő (Orosháza)

Szeretnél egy stabil cég oszlopos tagja lenni, tényleges megbecsülés és támogatás útján, folyamatos szakmai előrelépést? Ha igen, téged keresünk!

A Világ legnagyobb öblösüveg gyártó vállalata, az O-I Hungary Kft. valós karrierépítési lehetőséggel ÜVEGGYÁRTÓ GÉPKEZELŐKET keres Orosházára!

Mit kínálunk a számodra?

  • Országos viszonylatban is versenyképes kereset
  • Nálunk nem csak egy ember leszel a sokból, a dolgozóinkat megbecsüljük
  • Izotóniás italokat kapnak a munkavégzés alatt
  • Gyümölcs és Jégkrém napokat tartunk
  • Kiemelkedő a Cafeteria rendszer
  • Bónuszrendszer
  • Utazási támogatás
  • Valós, hosszútávú karrierépítési lehetőség

Milyen feladatok várnak rád?

  • Kiszolgálod és kezeled az öblösüveg gyártó gépet, segédanyagokkal ellátod a gyártást
  • Az öblösüveg gyártó gép felügyelete
  • A gyár területén a vezető utasítása szerinti egyéb feladatok elvégzése, képzettségének és alkalmasságának megfelelően
  • Az öblösüveg gyártó gépek működéséhez szükséges anyagok mozgatása

Milyen feltételekkel csatlakozhatsz hozzánk?

  • 8 általános iskolai végzettség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Jó fizikum és állóképesség

Elöljáróban  itt egy kis ízelítő:   https://www.youtube.com/watch?v=dOsXOsb7oz4&t=193s

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a Jelentkezem gombra kattintva, és kezdd el a munkát a kiválasztást követő héten!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015-1519
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Orosháza
Full time
Secondary technical school

Published on 25.09.2020