Utility/facility mérnök - Komárom

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek:
- A gyár épületgépészeti, elektromos és utility berendezéseinek stabil működéséhez szükséges munkák elvégzése és az ehhez szükséges dokumentációk elkészítése (fűtési/hűtési rendszerek; épületgépészet; tűzbiztonsági jelzőrendszerek)
- Kapcsolattartás valamennyi közüzemi szolgáltatóval különösen gépészeti, víz/gáz/szennyvíz/hálózati rendszerek kiépítésének koordinálása, fenntartása, ellenőrzése terén
- Felügyeli a beosztott technikusok, karbantartók tevékenységét. Koordinálja a szükséges épületgépészeti karbantartási terveket.
- Együttműködés a hatóságokkal, a vonatkozó dokumentáció nyilvántartása, a rendszeres hivatalos nyilatkozatokhoz szükséges vállalati adatok elkészítése, a nyilatkozatok összehangolása.
- A berendezések helye működéséhez szükséges működési paraméterek, rajzok/dokumentumok, berendezések/rendszerek karbantartása, nyomon követése
- A módosításhoz, installáláshoz, az áthelyezéshez és elbontáshoz szükséges hivatalos eljárások ügyintézése
- A gyárban az energiafogyasztás felmérése, illetve hatékonysággal és energia megtakarítással kapcsolatos mérnöki munkák elvégzése

Végzettség:
Gépészmérnök/épületgépész mérnök diploma

Szakmai tapasztalat:
Min. 3-5 éves tapasztalat létesítmények fenntartása, üzemetetése területén

Informatika:

Egyéb követelmény:
- Kapcsolattartási/hivatlos eljárások lefolytatásában szerzett adminisztrációs, műszaki irányultságú szakmai tapasztalat
- Kommunikációképes angol nyelvtudás

Műszaki területre

Megjegyzés:
Komárom Esztergom megye vezető technológiai vállalata, Magyarországon 2 gyárral

Komárom-Esztergom
Full time

Published on 15.04.2021