ÚTELLENŐR

A Mecsek Autópálya – Üzemeltető Zrt.,

az M6-os koncessziós autópálya

Szekszárd – Bóly – Pécs közötti szakaszának üzemeltetésére alakult külföldi tulajdonú

részvénytársaság

BÁTASZÉKI üzemeltetési központjába keres munkatársakat

ÚTELLENŐR

munkakörbe

Feladat:

  • Az autópálya és a kapcsolódó létesítményeinek útellenőr gépkocsival történő folyamatos ellenőrzése, a rendellenességek jelentése, dokumentálása, felszámolása,
  • Együttműködés a vészhelyzeti szervekkel (rendőrség, mentőszolgálat, tűzoltóság, autómentő), szükség esetén munkájuk segítése;
  • Az út burkolatára került szennyeződések azonnali eltávolítása, az út biztonságossá tétele;

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi) / műszaki szakirány/;
  • „B” kategóriás jogosítvány, gépjármű vezetési gyakorlat;
  • „C” kategóriás jogosítvány előnyt jelent;
  • Felhasználói szintű gyakorlott számítógépes ismeret;

Amit kínálunk:

  • Magas színvonalú munkakörnyezet;
  • Személyes fejlődés;
  • Versenyképes jövedelem;

Munkavégzés helye: Bátaszék

Jelentkezési határidő: 2021. május 17.

Érdeklődés esetén magyar nyelvű fényképes önéletrajzát juttassa el nekünk!

ÚTELLENŐR

Bátaszék, 7140 Magyarország
Tolna
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 10.05.2021