Utazó-szerviztechnikus

Ipari konyhagépeket forgalmazó, partnerünk részeré keresünk jelentkezőket az alábbi pozícióban:

TÉGED KERESÜNK, ha szereted a változatos munkát, ha tudsz önállóan dolgozni és ha nem akarsz egész nap irodában ülni.

Amennyiben szeretnél egy olyan csapat tagja lenni, ahol a munkád eredménye csak tőled függ, GYERE ÉS CSATLAKOZZ HOZZÁNK.

Amit nyújtunk neked:

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Tapasztalatfüggő versenyképes bérezés
  • 100 % bejelentett munkaviszony
  • Dedikált céges autó + notebook + telefon
  • Év végi bónusz egyéni teljesítmény alapján
  • A túlóra elszámolásra kerül
  • Ügyeleti és készenléti pótlék

A feladataid lesznek:

  • Konyhaipari nagygépek, készülékek, berendezések telepítése és javítása
  • Szaktanácsadás
  • Előkészítő feladatok, adminisztráció
  • Javítások során felmerülő műszaki problémák összegyűjtése és továbbítása

Elvárások:

  • Szakirányú, vagy háztartási gép szerelői szakképzettség
  • Szakmunkásvizsga vagy érettségi
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • Karbantartási területen szerzett tapasztalat
  • Általános szakmai, műszerészi tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek, Office ismerete

Munkavégzés helye:

  • Nagykovácsi

Nagykovácsi, 2094 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 2020-03-27