Asszisztens

Cégünk, az INICIÁL Autóház Kft., 100%-ban magyar tulajdonban lévő, 2003-ban alakult piacvezető multimárkás márkakereskedés. Teljes körű szolgáltatást nyújtunk az autós ágazat valamennyi területén, legyen szó akár új- és használt autó értékesítésről, kishaszongépjármű eladásról, autószervizről vagy alkatrész kereskedelemről. Tevékenységünket Nyugat-Magyarország területét lefedően négy telephelyen Győrben, Mosonmagyaróváron, Sopronban és Szombathelyen végezzük. Jelenleg több mint 130 főt foglalkoztató dinamikusan fejlődő cégcsoportként, céljaink eléréséhez legnagyobb értékünk, a szakértő munkatársaink által biztosított háttér.

Asszisztens

Főbb feladatok:

  • Értékesítési munkafolyamatok támogatása
  • Finanszírozási- és biztosítási szerződések kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása, dokumentumok, szerződések rendszerezése,
  • Üzleti partnerek és ügyfelek fogadása
  • Pénztári befizetések és kiadások bonyolítása, az ehhez kapcsolódó nyilvántartások vezetése
  • Napi pénztárzárás, nyilvántartások vezetése, ellenőrzések elvégzése
  • Együttműködés a könyveléssel, adminisztráció elkészítése

Jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Legalább középfokú pénzügyi, gazdasági végzettség
  • Gyakorlott MS Office számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nyitottság új ismeretek megszerzésére
  • Ügyfélközpontú beállítottság, magabiztos fellépés, igényes megjelenés
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria juttatás
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Folyamatos szakmai támogatás
  • Kihívást jelentő, változatos, felelősségteljes feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Színvonalas munkahelyi környezet

Munkavégzés helye: Szombathely

Munkakezdés: azonnal

Jelentkezés: Fényképes szakmai önéletrajzát várjuk.

Asszisztens

Szombathely
Vas
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 07.07.2020