Betanított termelési munkatárs Szolnok

  • gépkezelés,
  • minőségellenőrzés,
  • termeléshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások / Requirements

  • 8 általános végzettség,
  • termelésben szerezett munkatapasztalat
  • sikeres tesztírás

Amit nyújtunk / Benefits

  • bruttó 180.000 Ft-os alapbér,
  • már az első hónaptól : 12 000 Ft Cafeteria, és 22 000 Ft teljesítmény bónusz
  • minimális túlórák és hétvégi munkavégzés
  • műszakpótlék: 18:00-06:00 között 30%
  • ingyenes munkaruha, cipő
  • biztonságos munkakörnyezet
  • hosszú távú munkalehetőség
  • ingyenes céges buszjáratok: Abádszalók, Abony, Cegléd, Ecsegfalva, Fegyvernek, Szapárfalu, Karcag, Kisújszállás, Kenderes, Kunhegyes, Kunmadaras, Kunszentmárton, Martfű, Rákóczifalva, Rákócziújfalu, Szajol, Szolnok-Szandaszőlős, Szolnok (Alcsisziget), Tiszafüred, Tiszaföldvár, Tiszaörs, Tiszapüspöki, Törökszentmiklós

  • vagy útiköltség térítés 15 Ft/km vagy 86% bérlettérítés

Szolnok
Full time

Published on 16.10.2020