Ügyvezetői asszisztens

Saját csapatunkba keresünk nyitott, segítőkész, tapasztalattal rendelkező kollégát ügyvezetői asszisztens pozícióba 4-6 órás munkavégzéssel.

Feladatok / Tasks

  •  Ügyvezető munkájának napi szintű támogatása
  • Ügyfelekkel, könyvelővel való kapcsolattartás
  • Banki átutalások kezelése, cashflow, prezentációk készítése
  • Riportok, kimutatások naprakészen tartása
  • Kollégák munkájának támogatása
  • Bérpapírok, jelenléti ívek kezelése
  • Online marketing, socal media feladatokba való részvétel
  • Egyéb ad-hoc szervezési feladatok ellátása

Amit nyújtunk / Offer

  •          Nyitott, befogadó csapat, akikhez jó tartozni
  •          Versenyképes bérezé
  •          Home office lehetőség

Requirements:
  • Felsőfokú végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Magas szintű Microsoft Excel, Word, PowerPoint ismeretek
  • Online marketing iránti érdeklődés
  • Lelkes, lendületes hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség

Budapest
Full time

Published on 29.01.2021