Ügyfélszolgálati ügyintéző - Székesfehérvár

Feladatok:

  • Ügyfelek tájékoztatása az aktuális munkalehetőségekről
  • A beléptetés folyamatának koordinálása
  • Személyügyi anyagok adminisztrációja
  • Folyamatos kapcsolattartás a projektvezetőkkel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Word és Excel ismeret
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség, empátia
  • Rugalmasság, pontosság, megbízhatóság, határozott és magabiztos fellépés
  • Érdeklődés a HR szakma iránt

Előny:

  • Humánerőforrás-szolgáltatónál vagy termelő cégnél HR területen szerzett tapasztalat
  • Munkajogi alapismeretek
  • Felsőfokú végzettség
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, szakmai kihívások
  • Karrier lehetőségek
  • Képzések

A munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát!

Fejér
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 2020-02-28