ÜGYFÉLSZOLGÁLATI TANÁCSADÓ (Pécs)

Ha fontos számodra, hogy munkáddal jó célt szolgálj, segíts a bizonytalanságot kiszámíthatóbbá tenni, akkor jelentkezz az Aegon csapatához.

Pécsi, mohácsi, szigetvári és komlói irodánkba keresünk Ügyfélszolgálati tanácsadót.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer + hivatásindító támogatás
  • Minden értékesítőnek saját tanácsadói weboldal
  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Kiszámítható szakmai, valamint vezetői karrierépítési lehetőség
  • Önálló és felelősségteljes munka

Rád váró feladatok:

  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítás, hitel, nyugdíjpénztár)
  • Kapcsolattartás meglévő és ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • Mentori betanítás után képesség önálló munkavégzésre
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Felelősségteljes munkavégzés, kiváló problémamegoldó készség
  • Átlagon felüli kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség

Lépj közénk, küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat!

Pécs
Komló, 7300 Magyarország
Mohács
Szigetvár, 7900 Magyarország
Baranya
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 18.06.2021