Ügyfélszolgálati munkatárs héber és angol nyelvtudással

Az NI Hungary Kft. szolgáltató központjába keres új munkatársat héber és angol nyelvismerettel. A Service Center Customer Care Team csapata az NI európai értékesítési irodáinak nyújt szolgáltatást a vevői hívások kezelésében. A munkakörhöz hozzátartozik a vevői hívások kezelése és a vevői kérdéstől függően hívások továbbkapcsolása a megfelelő részlegnek, a hívások regisztrációja és folyamatos adminisztratív feladatok ellátása a hívások között és alatt.

Főbb feladatok és hatáskör:

A beérkező vevői hívások kezelése; vevői kérdéstől függően továbbítania hívásokat a megfelelő részlegnek

  • A hívások regisztrálása
  • Kimenő hívások kezdeményezése; rendezvények előtti megerősítő hívások
  • Kapcsolattartás a partnerirodák munkatársaival és más társosztályokkal
  • Felmerülő kérdések és problémák kezelése, a megfelelő helyre történő irányítása
  • Az adatbázis frissítése, karbantartása
  • Adminisztratív munka végzése a hívások között és alatt
  • Folyamatok fejlesztése

Elvárások:

Téged keresünk ha felsőfokú héber és legalább középfokú angol nyelvtudással rendelkezel és:

  • Erős számítógépes ismereteid vannak: MS Excel és MS Word
  • Kitűnő a kommunikációs készséged mind szóban és írásban
  • Nyitott vagy az új dolgokra
  • Szeretsz önállóan dolgozni
  • Precízen végzed a munkádat

Amit kínálunk:

  • fiatalos légkör
  • kihívásokkal teli munka
  • munka-magánéletet támogató cégkultúra
  • rugalmas nappali munkarend
  • versenyképes cafeteria juttatási csomag

Amennyiben érdeklődsz a pozíció iránt, kérjük küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat.

Rólunk:
A tesztelési, mérési és vezérlési megoldások területén világszinten élen járó National Instruments Corporation 2001-ben hozta létre leányvállalatát Debrecenben. Folyamatos fejlődésünk mellett büszkék vagyunk emberközpontú vállalati kultúránkra és arra, hogy olyan rendszereket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, melyek megváltoztatják a bennünket körülvevő világot.

Sikerünk zálogának tehetséges munkavállalóinkat, és azt a fiatalos, lendületes, innovatív légkört tekintjük, melyben kollégáink dolgoznak a mindennapok során.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Borsod-Abaúj-Zemplén
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 06.08.2020