Ügyfélszolgálati munkatárs

A Debreceni Vízmű Zrt.

ügyfélszolgálati feladatok

ellátására keres munkatársat.

Feladatok:

  • Személyes, telefonos ügyfélszolgálati feladatok teljes körű ellátása;
  • Írásban érkező megkeresések kezelése;
  • Felhasználó változások kezelése, számlákkal kapcsolatos tájékoztatás és ügyintézés, folyószámla egyeztetés, vízmérőállások fogadása, szerződéskötés és egyéb tevékenységekkel kapcsolatos tájékoztatás, dokumentumkezelés;

Feltételek:

  • Középfokú végzettség;
  • Ms Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete;
  • Kiváló kommunikációs készség, udvariasság, problémamegoldó képesség;
  • Terhelhetőség, precizitás, önálló munkavégzés;
  • Stressztűrő képesség;
  • Szakmai fejlődés igénye.

Előny:

  • Közüzemi szolgáltatói számlázásban való jártasság;
  • Call centerben szerzett tapasztalat;
  • pénztári tevékenység ismerete;
  • műszaki alapismeretek
  • nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • béren kívüli juttatások;
  • hosszú távú munkalehetőség egy biztos vállalatnál.

Jelentkezés csak fényképes önéletrajzzal együtt benyújtott részletes szakmai önéletrajzzal lehetséges, (mely tartalmazza az előző munkahelyeken végzett tevékenységek leírását, az eszközként használt szoftver(ek) megnevezését.)

Jelentkezési határidő: 2020.10.28.

Debrecen
Hajdú-Bihar
Full time
no work experience required
High school

Published on 27.01.2021