Ügyfélszolgálati vezető

Mapfre Asistencia S.A. Magyarországi Fióktelepe - spanyol multinacionális nagyvállalat

ÜGYFÉLSZOLGÁLATI VEZETŐ

keres budapesti központjába.

Feladatok:

  • Adminisztratív feladatok koordinálása
  • Adatbázis kezelés
  • Levelezés
  • Bejövő hívások kezelése
  • Panaszkezelés
  • Ügyfélszolgálat munkatársainak koordinálása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • kiváló kapcsolatteremtő készség szóban és írásban
  • önálló és pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • hajlandóság és képesség a folyamatos képzésre
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • jó stressztűrő képesség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek - ezen belül az Excel program haladó szintű ismerete
  • angol nyelvtudás

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat (3-5 év)

Amit kínálunk:

  • folyamatos szakmai továbbképzés
  • versenyképes jövedelem

Amennyiben felkeltette érdeklődését a meghirdetett pozíció, szakmai önéletrajzát várjuk.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 18.06.2020