Ügyfélszolgálati munkatárs

A cég meghatározó szerepet tölt be a magyar mosdóhigiénia-, szőnyeg- és munkaruha piacon. Jelenleg a cég munkaruha szolgáltatás részlegére keresünk munkatársat.

Ügyfélszolgálati munkatárs (6720)

Főbb feladatok:

  • Beérkező külső- és belső ügyfél megkeresések kezelése (telefonon, e-mailben)
  • Szerződések, szerződésmódosítások rögzítése
  • Ügyfelek tájékoztatása kimenő hívásban és e-mailben
  • Az ügyfélkapcsolat-kezelő rendszerben lévő igények feldolgozása
  • Ügyfelekkel kapcsolatos kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Új megrendeléseknél kiszállás a céghez, méretvétel során adminisztrálás
  • NEM tartozik a feladatok közé: értékesítés

Állás betöltéséhez szükséges feltételek:

  • Minimum iskolai végzettség: érettségi
  • B kategóriás jogosítvány
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Számítógép magabiztos használata
  • Csapatban való munkavégzés képessége

Amit kínálunk:

  • Fizetés: Br. 300 000 – 350 000 Ft
  • Teljes bérre bejelentett munkaviszony
  • Kizárólag előre egyeztett túlóra, hó végi kompenzációval
  • Dolgozói telefon magánhasználati kerettel
  • Hosszú távú munkalehetőség – ügyfélszolgálati munkatársaink átlagosan 5 éve állnak vállalatunk alkalmazásában
  • Nemzetközi karrier lehetőség
  • Kiváló, munkakörülmények, barátságos csapat
  • Több hónapon átívelő bevezető program
  • Egyműszakos (H-P) 8:00-16:30 munkarend

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület

Jelentkezzen csapatunkba önéletrajza elküldésével!

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 17.04.2020