Ügyfélszolgálati munkatárs

Ügyfélszolgálati munkatárs a póker világában!

Jártas vagy a pókerben és szívesen kommunikálnál az ország legnagyobb regularjaival? Képben vagy a sporthírekkel és Te adsz tippeket barátaidnak a sportfogadáshoz? Legyen hobbid a munkád is egyben, és dolgozz Magyarország egyik legnagyobb pókerportáljánál!

Milyen feladatokra számíthatsz?

  • online közösség menedzselése;
  • versenyek szervezése, koordinálása;
  • ajánlatok rendszerezése;
  • adminisztrációs feladatok.

Téged keresünk, ha:

  • szenvedélyed a póker és jártas vagy az iparág működésében;
  • kimagasló kommunikációs készséggel rendelkezel szóban és írásban egyaránt;
  • jól beszélsz angolul és nem félsz használni a tudásod.
  • a munkavégzés során előnyödre válhat, ha van marketing vagy sales tapasztalatod.

Mit kínál a cég?

  • versenyképes bérezés;
  • változatos, kreatív munkakör;
  • jó hangulatú, összetartó csapat;
  • fejlődési lehetőség és hosszútávú jövőkép;
  • 8 órás, rugalmas munkaidő (10:00-16:00-ig törzsidő).

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület, tömegközlekedéssel jól megközelíthető.

Budapest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 2020-03-05