Ügyfélszolgálati képviselő munkatárs

A JobPower Hungary Kft. munkatársat keres a csomagolástechnikai ipar területén működő multinacionális partnere számára az alábbiak szerint:

A partnerünk:

Komplett ipari csomagolási megoldásokat kínáló nemzetközi cég. Az ügyfeleik a világ vezető telekommunikációs, energiaipari, légiközlekedési és gépjárműipari nagyvállalatai. Partnereik számára nem pusztán csomagolási technikát kínálnak, hanem szem előtt tartjuk a logisztikai költségcsökkentés mellett a környezetvédelmi szempontokat is (újrahasznosítás, többutas megoldások kidolgozása).

A minél magasabb szintű ügyfélkiszolgálás érdekében

Ügyfélszolgálati képviselő munkatársat

keresünk

Az ügyfélszolgálat legfontosabb feladata a céges partnerektől érkező megrendelések koordinálása a vállalatirányítási rendszerben történő adminisztráción keresztül. A megrendelések pontos, – a vevők igényeihez alkalmazkodó – teljesítése szoros együttműködést igényel a partnerekkel és a cégen belüli társosztályokkal (értékesítés, beszerzés, gyártás, logisztika).

Feladatok

  • Vevői megrendelések rögzítése a MS Axapta rendszerben
  • Kapcsolattartás a vevőkkel
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (értékesítés, beszerzés, gyártás, logisztika)
  • Számlázás

Követelmények

Az ideális jelölt örömet talál az adminisztratív munka nagy figyelmet igénylő, precíz folyamataiban, de képes arra is, hogy több szempontot figyelembe véve döntéseket hozzon a partnerekkel történő folyamatos kapcsolattartásra alapozva.

  • felsőfokú végzettség
  • magabiztos, professzionális Excel és Outlook használat
  • aktív középfokú angol nyelvtudás (írásban és szóban is)
  • 2-3 év ügyfélkezelés terén szerzett gyakorlat
  • gyártási folyamatok ismerete

Előny, de nem követelmény:

  • csomagolástechnikai ismeretek
  • Vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat (MS Axapta)

Amit kínálunk

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt nemzetközi szintű elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert, és családias hangulatú (svéd multi) cégkultúrát ajánlunk.

    • Versenyképes juttatási csomag (alapfizetés + évente egyszer prémium)
    • Utazástámogatás (Bp. IV. kerületének központjából céges buszjárat is van!)
    • Ambiciózus cégvezetés
    • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
    • Vezetői képességek és ambíciók estén csoportvezetővé való előrelépés
    • Hosszútávú, felelősségteljes munkalehetőség egy stabil, nemzetközi hátterű cégnél
    • Fiatalos csapat

Egyéb információ az állásról:

Munkavégzés helye: Fót
Munkaidő: főállás, 8 óra
Munkába állás kezdete: akár azonnal

Fényképes szakmai önéletrajzzal e-mail címen. További információ kérhető: Cseh Andreától a +36 30 300 4787-es telefonszámon.

Fót, 2151 Magyarország
Pest
Full time
1 - 2 years of experience
Bachelor

Published on 23.02.2021