Ügyfélszolgálati gyakornok horvát nyelvtudással

Europ Assistance több mint 300 millió emberről képes gondoskodni a nap 24 órájában. Munkavállalói az integritás, az értékteremtés, a csapatszellem és az elkötelezettség jegyében gondoskodnak ügyfeleikről. Ha szeretnél részese lenni csapatuknak, most jelentkezhetsz! Feladatok:

  • Telefonos segítségnyújtás ügyfelek számára
  • Felmerülő káresemények fogadása, rögzítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • Erős középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Horvát nyelvtudás (minimum B2-es szinten)
  • Ügyfél- vagy vendégorientált hozzáállás

Munkaidő

  • Hétfőtől vasárnapig 6:30-23:00 között napi 4-6-8 órában
  • Előre egyeztetett beosztás alapján
  • Havi minimum 100 óra, heti minimum 25-30 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bérezés:
    • betanulási idő alatt a bérezés bruttó 1260 Ft/óra
    • betanítási idő után: bruttó 1450 Ft/óra
    • éjszakai műszakpótlék 30 %, ünnepnapi műszakpótlék 100 % mindkét bérezés esetén
  • Teljesítménnyel/gyakorlattal emelkedő bérezés
  • Hosszú távú diákmunka-lehetőség
  • Nyelvtanulási lehetőség, tréningek
  • Kiemelkedő munkavégzés esetén szakmai gyakorlat leigazolása

Előnyt jelent:

  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Vendéglátásban, eladói munkakörben elsajátított gyakorlat

Töltsd ki a lenti rövid űrlapot! Jelöld a profilodban a "ráérés" alatt, mikor tudsz dolgozni. Ha kérdésed lenne, tedd fel bátran a lenti e-mail címen.

Budapest
Apprenticeships

Published on 21.07.2021