Ügyfélkapcsolati vezető (Somogy)

Szeretnél lehetőséget kapni, hogy karriert építs, és

ÜGYFÉLKAPCSOLATI VEZETŐKÉNT dolgozz egy multinacionális vállalatnál?

Az Aegonnál segítünk jövőd megalapozásában, hogy komplex fejlesztési programunkkal a legjobb teljesítményt hozd ki magadból.

Csatlakozz Somogy megyei csapatunkhoz!

Főbb feladatok:

  • ügyfélszolgálati iroda irányítása, munkarendjének szervezése
  • értékesítési csoport fejlesztése és vezetése
  • értékesítési, állományápolási és létszám-tervek megvalósítása
  • új tanácsadók beillesztése és mentorálása
  • közvetlen riportálási kötelezettség a Területi Igazgató felé

Amit kínálunk:

  • stabil, multinacionális vállalati háttér
  • nagy forgalmú ügyfélszolgálat, képzett munkatársak
  • egyedi, versenyképes juttatási rendszer
  • rendszeres szakmai- és képességfejlesztő továbbképzések
  • szervezeten belüli karrier lehetőség

Elvárások:

  • Biztosítás-értékesítésben és csapat vezetésében szerzett jártasság
  • ügyfélszolgálat vezetői tapasztalat előny, de nem elvárás
  • energikus, karizmatikus vezetői alkat
  • nyitottság a tanulásra, fejlődésre
  • ügyfélorientált, etikus értékrend

Munkavégzés helyszíne: Somogy megye

Somogy
Full time
3 - 5 years of experience
Secondary school

Published on 26.11.2020