Ügyfélkapcsolati Tanácsadó (Bács-Kisun és Pest megye)

Ha Te is új élményekre, nagyobb lendületre, szakmai fejlődésre vágysz, akkor köztünk a helyed!

Kecskeméti, ceglédi, gyáli, monori és kerekegyházi irodánkba

ÜGYFÉLKAPCSOLATI TANÁCSADÓT

keresünk!

Rád váró feladatok:

  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztári paletta)
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Meglévő szerződések kezelése, aktualizálása
  • Értékesítési célkitűzések elérése

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Hivatásindító támogatás, negyedéves bónuszok
  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás
  • Karrier lehetőség
  • Inspiratív irodai környezet

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny)
  • Mentori betanítás után képesség önálló munkavégzésre
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Felelősségteljes munkavégzés, kiváló problémamegoldó készség
  • Átlagon felüli kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Eredményorientáltság

Amennyiben magadra ismertél, lépj kapcsolatba velünk, és küldd el részünkre a fényképes szakmai önéletrajzodat

Kecskemét
Cegléd
Gyál, 2360 Magyarország
Monor, 2200 Magyarország
Kerekegyháza, 6041 Magyarország
Pest
Bács-Kiskun
Full time
no work experience required
High school

Published on 15.09.2020