Ügyfélkapcsolati operátor (személyes)

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk ceglédi partnercégünk részére.

Feladatok

  • A személyes ügyfélszolgálati irodába érkező szolgáltatásokkal kapcsolatos igények és megrendelések megfelelő minőségű teljesítése
  • A munkabeosztásnak megfelelően állandó vagy fiókirodában ügyintézői feladatok ellátása
  • Az ügyfelek által kezdeményezett munkafolyamatok elindítása és a belső szabályozásoknak megfelelő elvégzése
  • Hibabejelentés fogadása és a hibaelhárítás folyamatának elindítása, szükség esetén kimenő hívások bonyolítása
  • Az intézkedések rögzítése a meghatározott informatikai rendszerekben

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség
  • IT alkalmazások magabiztos ismerete (MS Excel, Word, PowerPoint)
  • Kitűnő kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Elkötelezettség, megbízhatóság, szabálykövetés, határidők tartása
  • Pozitív ügyfélszolgálati és értékesítő attitűd
  • B kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Cafeteria
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet

Előnyök:

  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat,
  • SAP ismerete

Cegléd
Pest
Budapest
Full time
High school

Published on 20.08.2020