Ügyfélkapcsolati munkatárs / Manager asszisztens

Dél-Pesti székhelyű angol tulajdonosi háttérrel rendelkező nagykereskedelmi cég az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatkör:

  • Vevői számlák készítése, kimenő/bejövő számlák kezelése
  • Rendelések felvétele, visszaigazolása
  • Visszáruk kezelése
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Telefonhívások fogadása és kezelése
  • Kapcsolattartás a cég értékesítési képviselőivel/ viszonteladóival
  • Az ügyvezető és a cég napi munkájának asszisztálása, koordinálása
  • Általános ügyintézés
  • Irodavezető munkájának segítése

Munkavállalóval kapcsolatos elvárások:

  • Végzettség: érettségi
  • Nyelv: angol – legalább alapfok
  • Számítógépes-felhasználói ismeretek: Microsoft Excel; Outlook;Word
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat legalább 2 év
  • Kedves, türelmes személyiség;
  • Jó stressztűrő képesség;
  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság;
  • Szolgáltatói szemléletmód.
  • Csapatban történő munkavégzés iránti nyitottság
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kellemes környezetben való munkavégzés
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest XXIII. Kerület

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Budapest
Pest
Full time
2 years
Secondary school

Published on 03.07.2020