Ügyfélkapcsolati munkatárs

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk partnercégünk részére debreceni munkavégzéssel.

Feladatok / Tasks

  • Az ügyfélszolgálati feladatok végrehajtása a különböző csatornákon érkező ügyfélmegkeresések (telefonos és írásos) esetében.

Ezen belül:

  • a kezelt ügyfélkör vonatkozásában a tájékoztatással, szerződéskezeléssel, leolvasással, mérőkezeléssel, egyedi, tömeges és komplex elszámolással és számlázással, egyedi tömeges és komplex folyószámla kezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása.
  • részvétel aktuális lakossági értékesítési, követeléskezelési, marketing akciók lebonyolításában
  • a tevékenységgel összefüggő elektronikus és papír alapú dokumentumkezelés
  • előírt adatszolgáltatások, részelemzések elkészítése
  • telefonos megkeresések kezelése
  • a munkavégzéshez szükséges információk beszerzése

Amit nyújtunk / Offer

  • multinacionális munkakörnyezet
  • béren kívüli juttatások
  • hosszútávú munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség

Requirements:
  • minimum érettségi megléte
  • ügyfélszolgálati tapasztalat
  • számítógépes felhasználói ismeretek
  • erős szóbeli kommunikációs készség és íráskészség
  • ügyfélorientált szemlélet
  • önálló feladatmegoldó képesség
  • stresszkezelő képesség
  • konfliktuskezelési készség
  • értékesítés orientált szemlélet

Benefits:
  • korábban szerzett releváns ügyfélszolgálati munkatapasztalat
  • SAP ismeret és gyakorlat

Debrecen
Full time

Published on 18.06.2021