Ügyfélkapcsolati Munkatárs

Közép-Kelet Európai,
fogászati anyogokat forgalmazó, dinamikusan növekvő cég keres

Ügyfélkapcsolati Munkatársat.

Mindig te vagy a társaság középpontja?
Képes vagy felhívni magadra a figyelmet?

 a beszélőkéd? Hajlandó vagy megdolgozni a sikerért?
Mi lenne, ha a képességeidet pénzre váltanád?

Amire számíthatsz, ha velünk dolgozol:

  • hosszútávon tervezhető, biztos, főállású foglalkoztatás
  • támogató és rugalmas vezetői hozzáállás
  • önálló munkavégzés, folyamatos szakmai továbbképzések
  • karrierépítési, szakmai fejlődési lehetőség, mind ügyfélkezelésben, mind fogászati ismertek terén
  • modern, kellemes munkakörnyezet
  • jó hangulatú, sikeres, segítőkész csapat
  • kezdő bruttó bércsomagunk elemei: fix alapbér 250 000 forint+megrendelések után járó jutalék

Feladatkör

  • a magyarországi ügyfelek hívásainak kezelése
  • kimenő hívások kezdeményezése, kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • a bejövő hívások fogadása, az ügyfelek szakszerű tájékoztatása
  • megrendelések felvétele, termékek ismertetése, kiegészítő termékek ajánlása
  • meglévő ügyfelek támogatása, látogatása
  • új partnerek felkeresése, találkozók leszervezése
  • ideálisan rendelkezik értékesítői tapasztalattal
  • megrendelések rögzítése a CRM rendszerben
  • e-mailen érkező kérdések megválaszolása, panaszkezelés
  • a piaci- és a versenytársak nyomonkövetése

A munkakör betöltésének feltételei:

  • középfokú végzettség (érettségi)
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználói szintű számítógép ismeret (call center alkalmazások használatában szerzett gyakorlat előnyt jelenthet)
  • nyitott, kezdeményező, proaktív személyiség, aki szívesen és könnyedén teremt kapcsolatokat
  • munkájára igényes, képes az önálló munkavégzésre
  • ügyfélorientált, minőség-központú hozzáállás - fontos, hogy Vevőink minden esetben elégedetten tegyék le a telefont és máskor is bizalommal forduljanak hozzánk
  • korrekt tájékoztatásra és gyors, precíz ügyintézésre való törekvés
  • nyitott az újdonságokra, szívesen tanul, igényli szakmai tudásának folyamatos bővítését
  • türelmes, segítőkész, tűri a monotóniát, precízen adminisztrál
  • megbízható, csapatjátékos, személyes eredményessége mellett a csapat sikerét is fontosnak tartja
  • számítunk rugalmasságára, tudására, ötleteire
  • alapszintű angol nyelvtudás

Munkaidő

  • munkanapokon 8:30 – 17:00
  • kezdés: megegyezés szerint

Munkavégzés helye:

  • Vadász u. 8., 6721 Szeged

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Csongrád
Szeged
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 18.06.2021