Ügyfélkapcsolati munkatárs

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk szekszárdi partnercégünk részére.

Feladatok

Fő feladatok:

  • Az ügyfélszolgálati feladatok végrehajtása a különböző csatornákon érkező ügyfélmegkeresések esetében.

Ezen belül:

  • A kezelt ügyfélkör vonatkozásában a tájékoztatással, szerződéskezeléssel, leolvasással, mérőkezeléssel, egyedi, tömeges és komplex elszámolással és számlázással, egyedi tömeges és komplex folyószámla kezeléssel kapcsolatos feladatok ellátása.
  • Részvétel aktuális lakossági értékesítési, követeléskezelési, marketing akciók lebonyolításában
  • A tevékenységgel összefüggő elektronikus és papír alapú dokumentumkezelés
  • Előírt adatszolgáltatások, részelemzések elkészítése
  • Ügyfélmegkeresések kezelése
  • A munkavégzéshez szükséges információk beszerzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Ügyfélszolgálati tapasztalat
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Stresszkezelő képesség
  • Konfliktuskezelési készség
  • Értékesítés orientált szemlélet
  • Önálló feladatmegoldó képesség
  • Erős szóbeli kommunikációs készség és íráskészség
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret
  • Személyes ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Béren kívüli juttatások
  • Cafeteria
  • Prémium

Szekszárd, 7100 Magyarország
Tolna
Full time
1 year
High school

Published on 05.09.2020