Ügyfélkapcsolati menedzser

Változó világunkban most még nagyobb szüksége van ránk az ügyfeleinknek, szolgáltatásainkon keresztül mi jelentjük számukra a biztonságot. Ha fontos számodra, hogy munkáddal jó célt szolgálj, segíts a bizonytalanságot kiszámíthatóbbá tenni, akkor váltsd valóra újévi fogadalmaidat, kezdd az újévet nálunk, és jelentkezz

pozíciónkra az Aegon csapatához!

Rád váró feladatok:

  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása
  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Új ügyfelek felkutatása és tárgyalások megszervezése
  • Igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység
  • A társaság termékeinek értékesítése (biztosítási, banki, nyugdíjpénztári paletta)
  • Értékesítési akciókban való aktív részvétel

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség
  • Átlátható, jól tervezhető szakmai vagy vezetői karrierépítési lehetőség
  • Hivatásindító támogatás
  • Önálló és felelősségteljes munka
  • Inspiratív irodai környezet

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség (Előny: diploma pénzügyi vagy gazdasági szakirányon)
  • Etikus magatartás
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Nyitottság az új technológiák alkalmazására
  • Felelősségteljes munkavégzés, ügyfélközpontúság, problémamegoldó készség
  • Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség

Lépj közénk, küldd el részünkre fényképes szakmai önéletrajzodat!

Eger
Bátonyterenye
Hatvan, 3000 Magyarország
Rétság, 2651 Magyarország
Salgótarján
Szombathely
Körmend
Sopron
Kapuvár
Kőszeg, 9730 Magyarország
Nógrád megye
Győr-Moson-Sopron
Vas
Heves
Full time
no work experience required
Bachelor
Master
Secondary school

Published on 30.01.2021