Ügyfélkapcsolati előadó

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Ügyfélkapcsolati Csoportjába

ÜGYFÉLKAPCSOLATI ELŐADÓ

munkakörbe munkatársakat keres, szentendrei munkavégzési hellyel.

Feladatai:

  • A szolgáltatási területen ügyfélkapcsolati tevékenységek műszaki ügyeinek személyes és egyéb kommunikációs csatornákon történő tájékoztatások, űrlapok kiadása,
  • Közműegyeztetések lefolytatása a felelősségi körnek megfelelően területi üzemek véleményének figyelembevételével,
  • A térképi nyilvántartások, rendelkezésre álló műszaki adatok, tervdokumentációk kezelése,
  • Kapcsolattartás a társ-közművek üzemeltetőivel, hatóságokkal, önkormányzatokkal
  • Hatósági engedélyek kezelése, nyilvántartása,
  • Az engedélyezések során a hatósági előírások, üzemeltetési előírások, szabványok betartása, betartatása,
  • Közműnyilatkozatok, és egyéb nyilatkozatok kiadása,
  • Lakossági és gazdálkodói Szolgáltatói Szerződések előkészítése, kiadása, a szerződéskötés ügyintézése és e bekötések koordinálása,
  • Közműfejlesztési hozzájárulások véleményezése,
  • Központi hatáskörű közműnyilatkozatokhoz a szakági üzemeltetői vélemények beszerzése, felterjesztése, kérelmek és dokumentációk kezelése,
  • Biztosítási és káresemények ügyintézésében való közreműködés.

Feltételek:

  • Középfokú, vagy felsőfokú műszaki végzettség,
  • MS Office alkalmazások magabiztos használata.

Előnyt jelent:

  • SAP – CIC0 ismeret,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Vízügyi ágazatban szerzett szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Cafetéria juttatás,
  • Munkába járás költségtérítés,
  • Kedvezményes üdülési lehetőség saját üdülőinkben,
  • Önkéntes Nyugdíjpénztári munkáltatói hozzájárulás,
  • Balesetbiztosítás, szociális, élethelyzethez kapcsolódó juttatások.

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével lehet.

Adatvédelmi tájékoztatónk megtalálható a www.dmrvzrt.hu oldalon.

Szentendre, 2000 Magyarország
Pest
Budapest
Full time
no work experience required
High school

Published on 29.08.2020