ÜGYFÉLKAPCSOLATI VEZETŐ

A pozíció felelősségi köre:

  • Az ügyfelek teljeskörű marketingkommunikációs tevékenységeinek támogatása, a konkrét igényektől/briefektől egészen a proaktív javaslatok kidolgozásáig.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • 7 fős ügyfélkapcsolati csapat menedzselése, koordinálása
  • menedzselni a csoporthoz tartozó ügyfeleket;
  • átfogóan koordinálni az ATL-kampányokat: brief, kreatív fejlesztés, megvalósítás/kampány és follow-up;
  • törődni a csoporthoz tartozó egyes márkákkal, ügyfelekkel;
  • együttműködni az egyes társterületekkel: social, média, PR és event;
  • riportok készítése
  • felügyelni az egyes kampányok/projektek adminisztratív feladatait;

  • Rendelkezel legalább 5 éves ügynökségi ÉS/VAGY ügyfél oldali marketingkommunikációs tapasztalattal integrált kampányokban;
  • Legalább 2 éves  vezetői tapasztalatod van
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség jellemez
  • Agilis a hozzáállásod és megoldás központú a gondolkodásod, ügyfél-orientált látásmódod van
  • Önállóan és felelősségteljesen végzed a munkádat

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Hálás ügyfél az energiaszektorból
  • Igényes munkakörnyezet Budán, a II. kerületben
  • Kutyabarát munkahely
  • Havi 8 Home Office lehetőség a próbaidőt követően
  • Rugalmas munkaidő
  • Bónusz

Ha a pozíció felkeltette érdeklődésed, jelentkezz szakmai önéletrajzoddal és egyeztessünk a részletekről!

Budapest
Full time

Published on 25.01.2022