A Cvonline.hu partnere egy családi tulajdonban lévő multinacionális vállalat
az alábbi pozícióba keresi munkatárást

Ügyfél-és értékesítés támogató munkatárs

Munkavégzés helyszíne: Budapest, XI. kerület

Fő feladataid a következők lennének:

  • Fenntartani az ügyfélkapcsolatokat, megérteni az ügyfelek igényeit és magas színvonalú szolgáltatást nyújtani számukra
  • Kezelned és nyomon kell követned az ügyfelek megrendeléseit, illetve igényeit
  • Meg kell szervezned logisztikai tevékenységeket és szorosan együtt kell működnöd a fuvarozókkal
  • Proaktív együttműködés a termelési tervezőkkel és az ellátási lánc szakembereivel
  • Támogatnod kell az értékesítési csapatot
  • Részvétel a belső folyamatok optimalizálásában

Amit elvárunk Tőled:

  • Felsőfokú végzettség
  • Folyékony francia nyelvtudás elengedhetetlen szóban és írásban egyaránt, illetve középfokú angol nyelvtudás szintén szükséges
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Személyes készségek:

  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Önálló, pontos munka
  • Jó problémamegoldó és döntési képesség, proaktív gondolkodás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Szilárd nemzetközi vállalati háttér és modern munkakörnyezet
  • Fejlődési lehetőségek

Előnyként értékeljük:

  • Más idegen nyelvek ismeretét
  • SAP tapasztalatot
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalatot

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 2020-03-06