Similar jobs like this one

Tűz- és munkavédelmi munkatárs

Működési terület: Nógrád, Heves, Borsod-Abaúj-Zemplén, Szabolcs-Szatmár-Bereg és Hajdú-Bihar megye

Mi lenne a te feladatod:

•    Gondoskodik a működési terület hálózati egységeinek naprakész tűz- és munkavédelmi szabályzatáról és az üzemeltetési szabályok maradéktalan betartásáról
•    Megszervezi és rendszeresen ellenőrzi a Munkavédelmi és Tűzvédelmi Szabályzatban előírtak végrehajtását.
•    Gondoskodik a munkavédelmi és tűzvédelmi megbízottak évenkénti oktatásáról, továbbképzéséről, szervezi, ellenőrzi az általuk végzett oktatások megtartását és dokumentálását; rendkívüli esetekben oktatást tart
•    Képviseli a Bankot a hatósági ellenőrzések, valamint a szakcégekkel folytatott tűz- és munkavédelmi egyeztetések során

Mit várunk tőled?
•    Középfokú végzettség
•    Középszintű tűzvédelmi és munkavédelmi szakmai képesítés
•    Legalább egy éves szakmai tapasztalat
•    B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
•    Felsőfokú iskolai végzettség
•    Saját gépjármű

Ezeket adjuk cserébe:
•    Vidám, összetartó, támogató csapat
•    Hosszú távon stabil munkahely
•    Versenyképes fizetés, alapbéren felül számos pluszjuttatás
•    Munkakörhöz kapcsolódó képzések támogatása

Jelentkezési határidő: 2021.06.18.

Nógrád megye
Heves
Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Full time
1 year
Vocational school

Published on 20.06.2021