Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres

IT rendszerüzemeltető

pozícióba.

Feladatok:

  • Számítás- és banktechnikai eszközök rendszergazdai, javítási, karbantartási, telepítési és leszerelési munkálatainak elvégzése
  • Elvégzett munkák előírásoknak megfelelő dokumentálása
  • Jelentési kötelezettségek teljesítése
  • Kiadott eszközök, berendezések, szerszámok, anyagok megfelelő kezelése, felhasználásuk dokumentálása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Középfokú iskolai végzettség (előny: műszaki / informatikai)
  • Windows (kiemelten Win10) desktop operációs rendszerek, és Office alkalmazások ismerete
  • Windows domain topológia alapismeretek (DNS, WINS, DHCP, active directory, stb.)
  • Adathálózati alapismeretek (switch, router, IP, stb.)
  • Hardver alapismeretek
  • Önálló munkavégzés
  • Pontosság, precizitás, magas szintű szakmai igényesség
  • Ügyfélorientált szemlélet

Előnyt jelent:

  • Rendszergazdai gyakorlat
  • Szervizes gyakorlat
  • Utazási hajlandóság
  • Érvényes gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes munkabér
  • Komplex juttatási csomag
  • Teljes munkaidős alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helyszíne:

  • 7622 Pécs, Bajcsy-Zsilinszky u. 9.

IT rendszerüzemeltető (Pécs)

Pécs
Baranya
Full time
no work experience required
Vocational school

Published on 23.09.2020