Transzferár Menedzser

Budapesti partnerünk 10 éve működik a hazai piacon, szektorában piacvezetővé nőtte ki magát. Elsősorban nagyvállalatoknak nyújt adótanácsadást, azon belül is főként transzferárazásra specializálódva. Jelenleg már több mint 300 cégcsoport van ügyfeleik között. Csapatuk bővülése miatt

kollégát keresünk!

Feladatok:

  • Transzferár dokumentációk elkészítése, felülvizsgálata
  • Partnerekkel történő kapcsolattartás, tanácsadás
  • Tanácsadó kollégák képzése, munkájuk koordinálása
  • Ajánlatok készítésében való részvétel
  • Transzferárazás témában oktatások tartása
  • Szakmai publikációk előkészítése
  • Szakmai szervezetekben való részvétel

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági / jogi végzettség
  • Legalább 3 év releváns, tanácsadói tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amire számíthat:

  • Szakmai kihívások
  • Változatos ügyfélkör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai képzések
  • Támogató csapat

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a  jelentkezem gombra kattintva és felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.
Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 30.07.2020