Transfer & Ramp up Team Leader

Nemzetközi gyógyászati segédeszközöket gyártó partnerünkhöz keresünk, a különböző transzfer és ramp up projektek koordinálására, vezetői tapasztalattal rendelkező kollégát.

Feladatok:

Transfer:

  • Global Transfer szervezet műszaki támogatása
  • Mártó és csomagoló gépek állapotfelmérésének irányítása
  • Tartalékalkatrészek rendelése, gyártatása
  • Technikusok munkájának összefogása, irányítása, ellenőrzése
  • Gépbontások koordinálása
  • Gépépítések koordinálása Costa Ricában, technikusok irányítása

Ramp up:

  • Ramp Up csoport munkájának irányítása, a projektek koordinálása, együttműködve a fő döntéshozókkal és érintettekkel;
  • A gépek felfuttatási folyamatainak megfelelő kialakítása és teljesülésük nyomon követése a releváns KPI-ok monitorozásával;
  • A projektekben bekövetkezett változások és előrelépések folyamatos kommunikálása;
  • Folyamatos kapcsolattartás az érintett társterületekkel minden gépfelfuttatással kapcsolatos kérdésben;
  • Szoros együttműködés a Transzfer csoporttal.

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • gyártási területen szerzett legalább 5 év tapasztalat
  • utazási hajlandóság (4 – 6 hét eltöltése Costa Ricában)
  • vevő központú szemlélet
  • kiemelkedő kommunikációs és koordinációs készség
  • magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat

Szabolcs-Szatmár-Bereg
Full time

Published on 08.04.2021