Tőkealap kezelési szakértő

Ügyfelünk Tőkealap kezelési szakértőt (Private Equity expert) keres elsődlegesen vállalatértékelésben és társaságok átvilágításában való közreműködésre.

Az ideális jelentkező legalább 4 éves tapasztalattal rendelkezik pénzügyi, controlling és/vagy befektetés menedzsment, M&A tranzakciók területén.

A pozícióhoz kapcsolódó főbb feladatok:

  • Befektetések előkészítésében való részvétel: átvilágítási, szerződéskötési folyamat támogatása; befektetési előterjesztések előkészítése
  • Portfólióban szereplő vállalatok teljesítményének követése: a vállalatok riport struktúrájának kialakítása, a beérkező riportok elemzése

Elvárások:

  • M&A tranzakciók, vállalatértékelés, due diligence és/vagy Controlling területen szerzett legalább 4 éves tapasztalat
  • Üzleti folyamatok és a sokféle iparág iránti érdeklődés
  • Proaktív gondolkodás, önálló munkavégzési képesség
  • Angol nyelvtudás
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Amit kínálunk:

  • Változatos és komplex feladatok
  • Sokrétű iparági portfólió
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, innovatív csapat
  • Versenyképes, teljesítményhez igazodó juttatási csomag

Munkavégzés helye:

Budapest
Pest
Full time
More than 5 years
Bachelor
Master

Published on 13.01.2021