Toborzó (Kecskemét)

Országos irodahálózattal rendelkező munkaerő- kölcsönzéssel és közvetítéssel, illetve egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cégünk immár 17 éves múltra tekint vissza és a magyar piac meghatározó szereplőjévé nőtte ki magát. Kecskeméti kirendeltségünk bővítésének céljából

TOBORZÓ

kollégánkat keressük.

Feladatok, melyekben számítunk a segítségedre:

  • Fizikai munkaerőkölcsönzési projektek sikeres megvalósításának segítése
  • Álláshirdetések elkészítése, közzététele
  • Toborzási lehetőségek és eszközök felkutatása
  • Adatbázisok szűrése
  • Az állásokra jelentkező szakemberek interjúztatása, tesztelése
  • A kiválasztási folyamat támogatása
  • Együttműködés a kollégákkal és partnerekkel
  • A pozícióhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása

A pozíció betöltéséhez szükséges:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Munkaerő toborzásban szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kreativitás
  • B kategóriás jogosítvány

Amire számíthatsz:

  • Versenyképes, fix alapbér és motiváló bónuszrendszer
  • Változatos feladatok és előre lépési lehetőség
  • Home office lehetőség
  • Támogató, barátságos, vidám csapat
  • Szeretjük az új ötleteket és támogatunk azok megvalósításában

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét

Csatlakozz te is hozzánk, a Szerethető Munkahelyek 2020 egyik díjazottjához!

Küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gombra kattintva!

Work Force – Megfelelő embert, a megfelelő helyre!

Kecskemét
Bács-Kiskun
Full time, Apprenticeships
1 - 2 years of experience
Secondary school

Published on 07.02.2021