Toborzó

A Work Force Kft. folyamatosan bővülő csapatunkba keressük új kollégánkat Toborzó pozícióba.

Vajon Te leszel a következő?

TOBORZÓ

Milyen feladatok várnak rád?

  • Fizikai kölcsönzési projektek sikeres megvalósításának segítése
  • Munkaerő toborzása a legmodernebb eszközökkel
  • Hirdetések megírása és kezelése
  • A kiválasztási folyamat támogatása (jelöltek segítése, folyamatos tájékoztatása)
  • Együttműködés a kollégákkal és vezetőkkel

Mire lesz szükséged?

  • Minimum középfokú végzettségre (érettségi)
  • Toborzásban szerzett tapasztalatra (ismerd és tudd használni a toborzási módszereket – a többire megtanítunk)
  • Kiváló kommunikációs képességre (szeress beszélni, találd meg hamar a közös hangot az emberekkel)
  • Kreativitásra, nyitottságra (folyamatosan fejlesztjük és bővítjük toborzási módszereinket, akarj újítani, a leghatékonyabb lenni)
  • B kategóriás jogosítványara (ne csak a gép előtt ülj, találkozz is a megkeresett jelöltekkel és mondd el nekik személyesen, amit már telefonon megtettél)

Amit nyújtunk:

  • A Covid alatt is biztos munkahely
  • Modern iroda és isteni finom ingyen kávé
  • Versenyképes alapfizetés és egy szuper bónuszrendszer
  • Változatos feladatok és előrelépési lehetőségek (szeretnénk, ha hosszú távon velünk maradnál)
  • Jófej kollégák, szuper hangulat
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Felkeltettük az érdeklődésedet? Akkor jelentkezz és küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat!

Várunk a csapatban!

Toborzó

Budapest
Pest
Full time
1 year
Secondary school

Published on 27.11.2020