Similar jobs like this one

Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

TOBORZÁSI SPECIALISTA
(16-1136)

pozícióba.

Feladatok:

  • Toborzási és kiválasztási folyamatok koordinálása,
  • Napi kapcsolattartás a közvetítő cégekkel,
  • Munkaerő-kereslet összehangolása,
  • Egyéb szükséges adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások:

  • Toborzásban szerzett releváns tapasztalat,
  • Aktív angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,
  • Felsőfokú végzettség.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Részeleges home office lehetősége,
  • Nemzetközi környezet.

A munkavégzés helye: Budapest keleti része

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-1136”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

TOBORZÁSI SPECIALISTA (16-1136)

Budapest
Pest
Full time
3 - 5 years of experience
Bachelor

Published on 29.12.2021