TMK Villanyszerelő

Global Green Europe Kft.
korábban Dunakiliti Konzervüzem Kft.

TMK Villanyszerelőt keres.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Élelmiszer-ipari termelőgépek villamos berendezéseinek karbantartása,
  • Gépsor villamos berendezéseinek felkészítése és összeszerelése a termelésre,
  • Általános villanyszerelői feladatok elvégzése, -Villanymotorok javítása,
  • Gyártás közben a gépek felügyelete,
  • Esetleges meghibásodás elhárítása.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú végzettség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló területen szerzett gyakorlat,
  • Vezérlési ismeretek,
  • Mosonmagyaróvár - Dunakiliti vonzáskörzeti lakhely.

AMIT KÍNÁLUNK:

Bejelentett biztos munkahely + versenyképes jövedelem + cafetéria + munkába járás térítése

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva, vagy az alábbi elérhetőségeken 9225 Dunakiliti Gyümölcsös utca 67. +36 20 590 9780

Dunakiliti, 9225 Magyarország
Győr-Moson-Sopron
Full time
no work experience required
Secondary technical school

Published on 13.09.2020