TMK munkatárs - Kacsóta

Az ország egyik legjelentősebb minőségi sajtgyártója,
a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres

Kőröstej Csoport

új munkatársat keres
kacsótai gyártóüzemébe

TMK munkatárs

pozícióba.

Feladatok:

  • A gyártás hatékony és folyamatos működésének műszaki feltételeinek biztosítása.
  • A gépek, eszközök folyamatos ellenőrzése és karbantartása.
  • Önálló hibakeresés és elhárítás, javítások elvégzése.
  • Terv szerinti ellenőrző és karbantartó tevékenységek végrehajtása.
  • Folyamatos termelés feltételeinek biztosítása.
  • Gépkönyvek előírás szerinti vezetése.
  • Műszerek, eszközök, berendezések és szerszámok műszaki állapotának folyamatos figyelése.
  • A munkaköréhez tartozó dokumentáció rendszeres vezetése.
  • Folyamatos fejlesztésben való közreműködés.

Elvárások:

  • Villanyszerelő, lakatos vagy műszerész végzettség
  • Legalább 2-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló, hatékony, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
  • Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
  • Béren kívüli juttatás nettó 96.000 Ft/év
  • Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag évente több alkalommal, dolgozói biztosítás, munkaruha biztosítása, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz
  • Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás (busszal és autóval egyaránt, kilométer korlát nélkül)
  • Télen nem kell aggódnod a karácsony miatt, ebben az időszakban ugyanis magas értékű év végi jutalmat adunk munkád megbecsüléséért!
  • Azonnali munkakezdési lehetőség!
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye: 7940 Kacsóta, Kossuth Lajos utca 20 (Baranya megye)

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével.

Kacsóta, 7940 Magyarország
Baranya
Full time
2 years
Secondary technical school

Published on 28.07.2020