Similar jobs like this one

Pozíció leírása / Job description

Bankszektorban tevékenykedő ügyfelünk számára keresünk Titkárságvezető pozícióba új kollégát.

Amennyiben több éves tapasztalatot szereztél hasonló területen, valamint magabiztos az angol nyelvtudás, érdemes tovább olvasnod.

-titkársági és adminisztratív feladatok ellátása

-kapcsolattartás a szervezeti egységekkel, határidők nyomon követése

-beszerzések intézése

-feladatok kiosztása, koordinálása

-magyar és angol nyelvű levelezések menedzselése

-számlák kezelése

Elvárások / Requirements

-felsőfokú végzettség

-min. 1 év tapasztalat titkárságvezetői munkakörben

-magabiztos angol nyelvtudás

-kiváló szervezői és kommunikációs készség

-jó problémamegoldó képesség

-precizitás

-önállóság

Amit nyújtunk / Benefits

-versenyképes fizetés és juttatási csomag

-változatos munkakör

-befogadó, támogató csapat

-ingyenes parkolás

-igényes munkakörnyezet a város központjában

Randstad Hungária Kft. logó

Titkárságvezető

Budapest
Full time

Published on 22.04.2021