Titkárnő

BÁLINT ANALITIKA Kft. Laboratórium

Cégünk 25 éves múltra visszatekintő, folyamatosan és dinamikusan fejlődő mérnöki kutató és szolgáltató Kft.. 100 % -ban magyar tulajdonú vállalkozás, amely vezető szerepet tölt be a hazai piacon.

Budapest XI. kerületében működő, akkreditált laboratóriumunk Titkárságára keressük leendő kollégánkat,

Titkárnő

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • Biztosítja a vezetői munka zavartalanságát, az időpontok betartását
  • Adminisztrációs és dokumentumkezelési feladatok ellátása
  • A kiszignált anyagok továbbítása az érdekeltek felé
  • Számítógépes adatbeviteli feladatok elvégzése, adatrögzítés
  • Beérkező  / kimenő levelezés és a posta intézése
  • Céges iratok archiválása
  • Folyamatban lévő ügyek határidejének figyelése
  • Hivatalos látogatók fogadása, szükség esetén a vendéglátás megszervezése
  • Irodaszer beszerzése
  • Álláshirdetések kezelése
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok, melyekkel az ügyvezető és az osztályvezetők megbízzák

Az álláshoz tartozó főbb elvárások:

  • Érettségi és jó gépírástudás
  • Nagyfokú terhelhetőség, megbízhatóság

Amit nyújtunk:

  • Piaci viszonyoknak megfelelő bérezés
  • Hosszú távú munkaviszony egy stabil vállalatnál

Titkárnő

Budapest
Pest
Full time
no work experience required
Secondary school

Published on 16.05.2022