Tisztítás-technológiai munkatárs

Több évtizedes múlttal rendelkező, létesítménygazdálkodás és üzemeltetés területén tevékenykedő, széleskörű szolgáltatási portfólióval rendelkező magyar tulajdonú cég munkatársakat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • A meglévő takarító munkatársak koordinálása, ellenőrzése, motiváltságuk fenntartása;
  • A munkához szükséges tisztítószerek beszerzése, kezelése;
  • Takarítógépek, eszközök ellenőrzése;
  • Napi operatív munka ellátása, adminisztrációs feladatok elvégzése;
  • A vezetőség munkájának segítése, heti riport készítése.

Elvárások:

  • Nagyfokú lojalitás, motiváltság, kreativitás, önálló munkavégzés;
  • Együttműködő képesség, csapatszellem;
  • Jó kommunikációs készség;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Tisztítás-technológia szolgálatvezető képesítés.

Amit kínálunk:

  • Korrekt munkafeltételek, mobiltelefon, laptop, autó;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Stabil, hosszútávú, biztos munkahely.

Munkavégzés helye:

  • Budapest.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el bérigénnyel ellátott önéletrajzát.

Requirements:
Qualities:
Company details:

Budapest
Full time
no work experience required

Published on 2019-11-08