TESZT(RENDSZER)MÉRNÖK – AUTOMATIZÁLT TESZTELÉS, DOKUMENTÁLÁS, ANGOL

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat magyarországi fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

TESZT(RENDSZER)MÉRNÖK – AUTOMATIZÁLT TESZTELÉS, DOKUMENTÁLÁS, ANGOLFeladatok

  • Elektronikai berendezések rendszerek vizsgálati előírásainak elkészítése (szoftveres vezérlés)
  • A tesztstratégia összehangolása a tesztmenedzserrel
  • Kézi és automatizált tesztek végrehajtása, tesztjelentések készítése
  • A biztonsági funkciók és azok meghibásodási reakcióinak tesztelése és igazolása
  • Be és kimeneti hiba (szenzor, aktuátor) generálás, hatás vizsgálat
  • A specifikációknak nem megfelelő rendszer viselkedésének elemzése és dokumentálása
  • A tesztelt termék készre jelentése
  • A folyamat prezentálása mérőszámokkal, teszttervek vizualizálása

Elvárások

  • Mechatronikai, gépészmérnöki, villamosmérnöki, fizikusi MSc. tanulmányok
  • Minimum 4-5 éves szakmai tapasztalat tesztmérnökként
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás
  • Képesség önálló, felelősségteljes munkavégzésre

Előnyt jelent

  • ISTQB CTAL, minősített tesztelő haladó szint
  • Német nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, jövedelem + bónusz és cafeteria rendszer
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helyeBudapest

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZT(RENDSZER)MÉRNÖK – AUTOMATIZÁLT TESZTELÉS, DOKUMENTÁLÁS, ANGOL, Budapest

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Budapest
Full time

Published on 04.05.2021