TESZTRENDSZER FEJLESZTŐ MÉRNÖK – AUTOMATIZÁLT TESZTELÉS, DOKUMENTÁLÁS, ANGOL, LabVIEW

Megbízónk nagy tradíciókkal rendelkező gépipari vállalat magyarországi fejlesztő központja számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

TESZTRENDSZER FEJLESZTŐ MÉRNÖK – AUTOMATIZÁLT TESZTELÉS, DOKUMENTÁLÁS, ANGOL, LabVIEWFeladatok

  • Meglévő tesztrendszerek megismerése, szimulációs és teszt szoftverek továbbfejlesztése, modulok készítése, teszt automatizálás kidolgozása
  • A biztonsági funkciók és azok meghibásodási reakcióinak tesztelése és igazolása
  • Kézi és automatizált tesztek végrehajtása
  • Hardver hiba (szenzor, aktuátor) generálás, hatás vizsgálat
  • Tesztjelentések készítése
  • A specifikációknak nem megfelelő rendszer viselkedésének elemzése és dokumentálása
  • A tesztelt termék készre jelentése
  • Mutatók készítése a követelmények lefedettségének mérésére és az előrehaladás tesztelésére
  • Az elvégzett tesztek áttekintése és kiterjesztése a technika jelenlegi állása szerint

Elvárások

  • Mechatronikai, fizikusi, villamosmérnöki, vagy gépészmérnöki MSc tanulmányok
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • C, C++ programozói ismeretek
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • NI fejlesztői SW ismeret
  • Német nyelvtudás
  • Rendszer szimulációk iránti érdeklődés (fizikai-műszaki)

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes, jövedelem + bónusz és cafeteria rendszer
  • Kulturált munkakörülmények
  • Magas színvonalú technikai háttér
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes és változatos feladatok, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Biztos, hosszútávra szóló munkahely

A munkavégzés helyeBudapest

A jelentkezés módjaVárjuk fényképes önéletrajzát a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TESZTRENDSZER FEJLESZTŐ MÉRNÖK – AUTOMATIZÁLT TESZTELÉS, DOKUMENTÁLÁS, ANGOL, LabVIEW, Budapest

Elérhetőségi adatokIMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Nagy Judit
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Budapest
Full time

Published on 04.05.2021