Tesztmérnök - Veszprém

Feladatok:

  • Tesztberendezések, kamerarendszerek, traceability rendszerek, Ipar 4.0 eszközök műszaki felügyelete
  • Folyamatos fejlesztések a selejt- és ciklusidő csökkentésének érdekében, a gépek rendelkezésre állásának javítása
  • Izgalmas projekteben való részvétel, közös munka a termékfejlesztési csapatunkkal

Elvárások:

  • Villamosmérnök, mechatronikai mérnök, mérnök informatikus vagy automatizálási mérnök végzettség
  • Magabiztos középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny:

  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Autóipari vállalatnál szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit partnerünk kínál:

  • Testközelből megismerheted a legújabb autóipari technológiákat
  • Pörgős munkanapok, változatos feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Modern munkakörnyezet
  • Saját étterem
  • Céges laptop
  • Könnyű megközelíthetőség (kerékpárút, ingyenes parkolás)

A munkavégzés helye:

Veszprém

A munkáltató profilja:

Dinamikusan fejl
ődő, multinacionális háttérrel rendelkező autóipari beszállító Partnerünk részére toborzunk és közvetítünk munkavállalókat.

Egyéb információk:

Ha álláslehet
őségünk felkeltette érdeklődését küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a "Jelentkezés!" gombon keresztül!

Részletekről érdeklődni Kondor Biankánál lehetséges a +36 20 983 6173 -as telefonszámon.

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001., valamint 5448/2008.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.)

Veszprém
Full time

Published on 24.09.2021